מסיבה בגן – איך לתכנן מסיבה מוצלחת

מסיבה בגן ילדים
Share on facebook
Facebook
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp

בזמן שאני כותבת את הפוסט הזה אני מתכננת יחד עם הגננות את מסיבות סוף השנה בגני הילדים. זהו זמן לחוץ לכל ריתמיקאית. הגננות לחוצות וכל רצונם להיות בטוחות שהמסיבה בגן שלהן תהיה מושלמת ומעניינת וכמפעילה שנמצאת בפרונט במסיבה בגן אל מול ההורים את מעוניינת שהמסיבה תיזכר כמוצלחת ומהנה.
אספתי בשבילך מספר טיפים ואני מאחלת לך בהצלחה!

קביעת תאריך למסיבה

חשוב לקבוע את מועד המסיבה בגן מוקדם ככל האפשר כך אפשר לקבוע זמן מתאים לכל הצדדים. לדוגמה: למסיבת חנוכה בגן כדאי לקבוע כבר לאחר חג הסוכות. 

תכנון מסיבה לגן ילדים

חשוב לשבת מראש, הגננת והמפעילה יחד על תכנון המסיבה כדי שהמסיבה תתנהל בצורה הטובה ביותר.

אורך מסיבה בגן ילדים

על המסיבה להיות מתוכננת מראש בצורה חווייתית ולזמן קצוב וקצר. קחי בחשבון את רמת הקשב של הילדים. בנוסף להורים רבים יש יותר מילד אחד, עבודה ועיסוקים רבים וחשובים. מסיבה ארוכה עלולה לעייף את ההורים ולגרום להם לחכות לרגע שהיא תגמר. מיותר להסביר כמה שלא מומלץ להגיע למצב שכזה. בנוסף קחי בחשבון את רמת הקשב של הילדים החוגגים.

בחירת שירים למסיבה בגן

בתכנון השירים שיושמעו במסיבה כדאי לבחור גם שירים מוכרים ולא רק שירים חדשים, כך גם ההורים יוכלו להשתתף באופן פעיל יותר ולהזדהות עם תכני המסיבה.

תכנון השימוש באביזרים במסיבה

גננות רבות נוטות לבקש שבשעת המסיבה הילדים יפעלו עם אביזרים רבים, ריבוי אביזרים יכול להפריע לסדר במסיבה ולגרום לכך שהזמן יבוזבז על חלוקת אביזרים שלא מועילים כלל. אני ממליצה לבחור 3 אביזרים עיקריים שאיתם יפעלו במסיבה. במקרה שהגננת מעוניינת באביזרים נוספים אפשר לראות בשטח בהחלטה משותפת יחד עם הגננת האם יש זמן וצורך להשתמש בהם.

אם את מחפשת רעיונות ליצירת אביזרי הפעלה לחצי כאן לפוסטים נוספים בנושא זה.
בנוסף את מוזמנת לבקר בחנות שלי לאביזרי הפעלה בלחיצה כאן.

בדיקה של התאריך למסיבה

בדקי כחודש לפני המסיבה בגן שהגננת/המפעילה זוכרים את התאריך עליו סוכם מתכוננים אליו.

דבר הגננת

חשוב להכין מראש מספר מילים שבהם תוכלי לפתוח את המסיבה, תמיד עדיף להיות מוכנה מאשר לאלתר ברגע האחרון. כמפעילה במסיבות בגני ילדים אני ממליצה לך להחזיק תמיד דף כתוב עם מספר מילים לדבר הגננת למקרה שהיא תצטרך ומרוב לחץ והתרגשות תשכח להכין.

זמן ההגעה שלך לגן לפני המסיבה

חשוב להגיע לפני ההורים ולדאוג שהכל יהיה מוכן מראש. חשבי את משך זמן הנסיעה, כמה זמן ייקח לך לפרוק את הציוד, לארגן את כל האביזרים בגן לקחת נשימה ולקבל את החוגגים הצעירים בנחת ושמחה.

בדקי האם את מוכנה למסיבה

הכיני לך רשימה מסודרת של הפרטים שאותם עלייך לקחת אל הגן למסיבה. כריתמיקאית אני לוקחת אביזרים, מערכת הגברה, תאורה, רקעים, חצובות, ועוד. הסיכוי שתשכחי משהו מכל הפריטים שעלייך להביא אל המסיבה בגן גדול וחבל לנסות להתגבר על טעויות שיכלת למנוע מההתחלה.

אם את מעוניינת לרכוש מערכת הגברה חדשה להפעלות או לגן את מוזמנת ללחוץ ולהסתכל כאן במדריך שלי לבחירת מערכת הגברה למסיבות ולהפעלות.


לא להיבהל מטעויות במהלך המסיבה!

תמיד יכולות להיות פשלות וטעויות, כולנו בני אדם. זכרי: גם אם משהו בהכנות למסיבה או במהלך המסיבה בגן לא התנהל כמצופה אל תתני לזה לפגוע בך! את מפעילה את המסיבה ובזכותך היא הולכת להיות מוצלחת. המשיכי בנחת ובשמחה את מהלך המסיבה לפי התכנית שלך ואלתרי במקרה הצורך. אם תמשיכי את המסיבה בשמחה היא יכולה להיות עוד יותר מוצלחת ממה שתכננת 🙂

בהצלחה!
גולי – ריתמיכיף

רוצה לקבל ממני טיפים?

אשמח לשלוח לך! מלאי את הפרטים כאן