איך להגיש הצעת מחיר להפעלת ריתמיקה

הצעת מחיר להפעלת ריתמיקה
Share on facebook
Facebook
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
אם קראת את הפוסט שלי עם הנקודות לעריכת הסכם להפעלות ריתמיקה בין המפעילה לגננת בגן הילדים. את בוודאי כבר מבינה את חשיבותו של הסכם למתן שירות בינך – המפעילה לגננת או בעל תפקיד מנהלי בגן, בפוסט הזה אסביר איך ליצור הצעת מחיר להפעלת ריתמיקה.חוזה הדומה לחוזה שכירות דירה וכדומה יכול להתאים גם כאן. אבל אני מניחה שלרוב האנשים הוא נראה מסורבל ומאיים, ייקח לך זמן לערוך אותו וייתכן שגם לא יהיה נעים לך להגיש אותו ללקוחה עתידית. לכן יתאים כאן הרבה יותר מסמך הצעת מחיר.

מהי הצעת מחיר

למסמך הצעת מחיר יש תוקף משפטי כמו חוזה התקשרות ואת יכולה להכניס בו את כל הפרטים שאת צריכה להסכם בחוזה להפעלת ריתמיקה עם הגן שלו את רוצה להגיש הצעת מחיר להפעלת ריתמיקה למשך השנה.
הצעת מחיר לריתמיקה
ככה אמורה להראות הצעת המחיר שלך להפעלת ריתמיקה בגן
הצעת מחיר יכולה להתאים למשל לחוג ריתמיקה לגן הילדים למשך כל השנה, או רק כהצעת מחיר להפעלת ריתמיקה חד פעמית, או מסיבת סוף שנה. הכול תלוי כמובן בפרטים שאותם את כותבת בהצעת המחיר.

מה חשוב לכתוב בהצעת מחיר לחוג ריתמיקה

חשוב לכתוב בהצעה את שם הגן/גננת שלהם את מגישה את ההצעה להפעלת הריתמיקה שלך, את הפרטים שלך ופרטי יצירת קשר, הסכום שאותו את דורשת על הפעלות הריתמיקה ותאריך שבו יסתיים תוקף ההצעה.את רשימת הפרטים שאותם חשוב מניסיוני כריתמיקאית לכלול בהצעת המחיר להפעלת ריתמיקה / ריתמוסיקה או כל הפעלה אחרת כבר כתבתי בפוסט קודם על חוזה לריתמיקאית עם הגננת. את יכולה לקרוא אותו כאן. 🙂

איך ליצור הצעת מחיר לחוג ריתמיקה בצורה מקצועית

אם את מעוניינת לשלוח הצעת מחיר להפעלת ריתמיקה שנראית רשמית ורצינית בקלות, את יכולה להשתמש באחת החברות שמאפשרות יצירת מסמכים דיגיטליים. חברות אלו מאפשרות לך ליצור מסמכים כמו קבלות והצעות מחיר דרך אתר האינטרנט ולפעמים גם האפליקציה שלהן. ייתכן שהחברות יציעו לך שירותים נוספים בחינם או בתשלום נוסף. חשוב לשים לב ולא לשלם על שירותים שלך כריתמיקאית אין צורך בהם.אני עובדת עם חברת iCount וממליצה עליהם מניסיוני.בבדיקה שאני עשיתי ראיתי שהמחיר שלהם הוא מהזולים בשוק ואת יכולה להירשם למסלולים שונים בהתאם לצרכים שלך.את מקבלת בהרשמה 45 יום נסיון בחינם וכך את לא מפסידה כלום במקרה שאת לא מרוצה.המערכת נוחה וקלה לתפעול דרך הדפדפן ובנוסף את יכולה להוריד אפליקציה לסמארטפון ולהנפיק מסמכים דיגיטליים דרכה.
הצעת המחיר שלך להפעלות ריתמיקה
בחלון זה את מכינה את הצעת המחיר שלך להפעלת ריתמיקה
אם את מעוניינת להכין את הצעת המחיר להפעלת ריתמיקה בעצמך ללא שימוש בחברות נוספות וללא עלות את יכולה לערוך קובץ וורד פשוט שבו את מעלה את כל הפרטים שאותם עלייך לסכם עם הגננת.את המסמך כדאי שתמירי לקובץ PDF על מנת שלא יתאפשר לבצע בו שינויים.את הצעת המחיר יש להגיש ללקוח, רצוי במייל. (אם את משתמשת ב iCount  תהיה לך אפשרות שליחה למייל של הלקוח נוחה מהאתר או האפליקציה בעת יצירת המסמך ואני ממליצה לבחור תמיד באפשרות של שליחת העתק אלייך כדי להקל לך על העבודה מול הלקוחות בצורה מסודרת) כך שיישאר לך תיעוד על שליחת ההצעה וכמובן אישור של הלקוחה להצעת המחיר שלך.
שליחת מייל עם הצעה לחוג ריתמיקה
שימי לב לחץ האדום למטה – בלחיצה על הכפתור את עוברת לחלון שבו את ממלאת את פרטי הלקוח ושולחת לו את הצעת המחיר.
את יכולה להיכנס בלחיצה כאן לאתר iCount בהצלחה!גולי – ריתמיכיף

רוצה לקבל ממני טיפים?

אשמח לשלוח לך! מלאי את הפרטים כאן