עודכן: אוקטובר 2017.

אנו שואפים להבטיח כי שירותינו יהיו נגישים לבעלי מוגבלויות. השקענו כמות ניכרת של משאבים כדי להבטיח שהאתר יהיה קל יותר לשימוש ונגיש יותר, מתוך אמונה שלכל אדם יש את הזכות לחיות בכבוד, בשוויון, בנוחות ועצמאיות.

נגישות ב- אתר ריתמיכיף
אנו מעמידים לרשותך את https://UserWay.org אתר האינטרנט של UserWay Accessibility Widget המופעל על ידי שרת נגישות ייעודי. התוכנה מאפשרת ל- ריתמיכיף לשפר את עמידתה בהנחיות הנגישות לתוכן אינטרנט (WCAG 2.0).

הפעלת תפריט הנגישות
ניתן להפעיל את תפריט הנגישות של אתר ריתמיכיף על ידי לחיצה על סמל תפריט הנגישות המופיע בפינת הדף. לאחר הפעלת תפריט הנגישות, המתן רגע כדי לטעון את תפריט הנגישות במלואו.

אנו ממשיכים במאמצינו לשפר את הנגישות של האתר והשירותים שלנו באופן מתמיד מתוך אמונה שחובתנו המוסרית הקולקטיבית היא לאפשר שימוש רצוף, נגיש ובלתי-מוגבל גם עבור אנשים עם מוגבלויות.

למרות מאמצינו להפוך את כל התוכן והתוכן באתר ריתמיכיף לנגישים במלואם, ייתכן שתוכן מסוים עדיין לא הותאם במלואו לסטנדרטים המחמירים ביותר של נגישות. זה יכול להיות תוצאה של לא נמצא או זיהה את הפתרון הטכנולוגי המתאים ביותר.
אם אתם נתקלים בקשיים כלשהם בכל תוכן ב- אתר ריתמיכיף או זקוקים לסיוע עם כל חלק באתר שלנו, אנא צרו איתנו קשר בשעות העבודה הרגילות כמפורט להלן ואנו נשמח לסייע לכם.

צור קשר 
אם ברצונכם לדווח על בעיית נגישות, יש לכם שאלות או שאתם זקוקים לסיוע, אנא צרו קשר עם תמיכת האתר:

דוא”ל: admin@ritmikef.co.il

סגירת תפריט
×

עגלת קניות